Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Zamówienia budowlane

Powrót do listy aktualnościDrukujZamówienia budowlane


WROCŁAW - LOŻE BIZNESOWE SPRZEDANE!
dodano: 2011-03-30 12:16:09

 

Wszystkie loże biznesowe zostały już wynajęte podczas specjalnie zorganizowanego eventu na wrocławskim stadionie. Platynowe, czyli te najdroższe zostały sprzedane za 1,5 miliona złotych, zakupiły je trzy firmy. Oprócz tego, sprzedano 9 złotych lóż o równowartości 550 tysięcy złotych.

 

Do kupienia były jeszcze loże srebrne w cenie 300 tysięcy złotych oraz brązowe w cenie 200 tysięcy złotych, które cieszyły się równie dużym zainteresowaniem ze strony biznesmenów.

 


Event odbył się 16 marca, a rozpoczął się w stadionowym Showroomie. Następnie biznesmeni oraz przedstawiciele UEFA przeszli do budowanego na wrocławskim obiekcie Business Klubu. Na surowej powierzchni pod trybunami stanął wielki ekran, za pośrednictwem którego obejrzeć można było różne prezentacje związane z piłkarskimi mistrzostwami Europy, czy też z samym wrocławskim stadionem.

 

Wśród gości byli: prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, przedstawiciel operatora stadionu, firmy SMG, Michael Brill, a także działacze UEFA. Wydarzeniu towarzyszyły występy muzyczne. Punktem kulminacyjnym było jednak oglądanie lóż oraz samego stadionu w nocnej scenerii, a także podpisywanie listów intencyjnych przez firmy, które za klika tygodni będą przekształcone we właściwe umowy. Prawo do wynajmowania lóż firmy nabyły na 3 lata.

 

W sumie na stadionie będzie 30 lóż, z czego 22 będą dostępne dla przedsiębiorstw. Goście będą mieli do dyspozycji m.in., łazienkę, minibar oraz wyjście na taras. Pozostałe 8, które będą umieszczone na zachodniej trybunie, na samym środku stadionu - będą zarezerwowane dla przedstawicieli Europejskiej Federacji Piłkarskiej. Osiem platynowych lóż będzie wystawione na sprzedaż zaraz po zakończeniu się rozgrywek Euro.
 

Spodziewane zyski z wynajmu lóż w skali roku mają osiągnąć minimum 6 milionów złotych.
 


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj